top of page

Yenibosna Nakliyat

 Yenibosna evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205  24 32

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

 

Yenibosna Evden Eve Nakliyat sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle Yenibosna’da hizmet veren Şentürk Nakliyat olarak evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat,  , eşya depolama, iş yeri ofis taşıma, villa nakliyeleri  gibi birçok nakliye hizmetini siz değerli müşterimize sunmaktayız. Uzman kadromuz ve teknolojik araçlarımızla sizlere hizmet vermeyi ilke edinen firmamız rahat rahat taşınmanızı sağlar, güvenli taşınmanın keyfine varırsınız.

Kaliteli taşınma hizmeti sunan Şentürk Nakliyat öncelik taşınma planı oluşturur, taşınma takvimine uygun olarak eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve kurulumu hakkında eksper yapmaktayız. Taşınma günü öncesi eşyalarınızın cinsine göre paketleme sağlar, araca yükler, istenilen adrese güvenle taşımacılığını yapmaktayız.

Yenibosna evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız titizlikle eşyanızı taşımaktadır. Yenibosna ’da öncelik tercih edilen firmamız en iyi kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Soğanlı, Siyavuşpaşa, Çobançeşme gibi bölgelerde yoğun çalışmalarımız ve faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Eşyalarınızı güvenle taşınmasının adresi ve rahatlıkla taşınmanın keyfini bizlerle yapabilirsiniz.

yenibosna.jpg

Yenibosna Nakliyat Firmaları

Yenibosna nakliyat firmaları arasında lider olma yolunda kurumsal firmamız Şentürk Nakliyat  sizlere güvenli taşınmayı garanti ediyor. Profesyonel ekibimiz ve teknolojik araçlarımızla eşyalarınızın boyutuna göre hizmet sağlıyoruz. Taşınma planı uyguluyor, eşyalarınızı güvenilir ambalajlama hizmetimizle paketliyor, toplama ve istenilen adreste kurulum yapmaktayız. Taşınmanız gerçekleşirken siz hiçbir şeye elinizi dokunmuyor, bütün çalışmalar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yenibosna ’ nin nakliyat lideri Şentürk Nakliyat firmamız siz müşterilerimize kaliteli taşımacılık adına hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. 1+1 eşya taşıma hizmetimiz pikap yada kamyonet , 2+1 eşyanız kamyonet , 3+1 yada daha fazla eşyanız için kamyon taşımacılığı yapıyoruz. Yenibosna’da bulunan müşterilerimizin tercihi olmak üzere gelişen ve büyüyen firmamız sizlere önem vermektedir. Yenibosna evden eve nakliyat için bizleri 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Çobançeşme evden eve nakliyat

Çobançeşme evden eve nakliyat sektörümüzde ev taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kurumsal hizmetlerimiz bünyesinde evinizi rahat, temiz ve güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Çobançeşme semtinde sayısız evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştiren Şentürk nakliyat sizlere her zaman daha iyi taşıma hizmeti sunmaya çalışmaktadır.Günümüzde hızlı şekilde gelişen sektörde sürekli yenilenen firmamız ile ayak uydurmaya devam etmekteyiz.

Çobançeşme nakliye içerisinde hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile rakiplerine fark atan Şentürk Nakliyat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Sektörün en büyük firmalarından bir tanesi olarak her gün onlarca taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Çobançeşme evden eve nakliyat firmaları her sene artmaktadır. Bunun en temel nedeni ise ilçe nüfusunun artması ve sektörün büyümesidir. Uzun süredir ilçede profesyonel evden eve hizmetleri veren firmamız müşterilerine daima kaliteli ve kusursuz hizmetler sunmuştur. Her biri alanında uzman olan personelimiz eşyalarınızı titiz bir şekilde taşıyarak zarar görmemeleri için elinden geleni yapmaktadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page