top of page

Esenyurt Ev Nakliyat

 Esenyurt Ev nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Esenyurt evden eve nakliyat sektöründeki işlerinizde kurumsal firma olarak Şentürk Nakliyat ı tercih etmek isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz 15 sene üzerine aşkındır hizmet vermektedir.

Eşyalarınızın büyüklüğü ne kadar büyük olursa olsun; ister tek bir koltuk isterse 5 odalı ev eşyası olsun;  ev taşımacılığını önemsiyoruz. Esenyurt merkezli olup, Esenyurt Ev Nakliyat  hizmetimiz eşyanızın büyüklüğüne göre planlama sağlanır, taşınma günü geldiği zaman, profesyonel ekipmanımız tarafından; özellikle beyaz eşya ve kırılmaya müsait olan cam eşyalarınız vs. özenle paketlenerek güvenli bir şekilde taşımacılık yapılır.

esenyurt ev tasima.jpg

Peki verdiğimiz hizmetler sadece araca koyup bir yerden bir yere getirmek mi ?   

    -Tabi ki Hayır ..   Peki bunlar nelerdir ?
 

  • Eşya Monteleme ( Marangoz İşlemi )

Bir noktadan başlamak gerekirse şayet; örneğin beyaz eşyalarınız yerine yerleştirilir, kurumu yapılır. Yatak odası dolap monteleme( marangoz işlemi )  yada çocuğunuzun ranzası var? Elbette bunu da bizler yapmaktayız. Esenyurt ev taşıma işinde bu hizmetimiz bulunmaktadır.

  • Asansörlü Taşıma

Esenyurt bölgesi hızlı gelişmekte olan bir bölgedir. Artık çoğu yerleşim yerleri sitelerden ve yüksek bina sitelerden oluşmaktadır. Bizler 20. Kata kadar bu hizmeti sağlayabilmekteyiz. Hem zamandan tasarruf hem de eşyalarınızın zarar görmesi en aza indirgenmiş olmaktadır. Bu hizmetimizden küçük ekstra ödeme ile faydalanabilirsiniz.

  • Sigortalı Taşıma

Eşyasını taşıttıran müşterimiz ile olası bir olumsuz durumda belirlenen maddeleri karşılıklı kağıt üzerinde onaylamaktır. Eşyaların evden araca konulurken yada taşınacak noktaya getirilmesi esnasında yada taşındığınız noktaya kurulumu sırasında oluşabilecek olumsuzlukların karşılanması amacıyla yapılan anlaşmadır. Esenyurt sigortalı taşıma hizmeti adı altında; kurumsallık açısından firmamızda olduğu gibi birçok firma bu sözleşme altında taşımacılık yapmaktadır. Sigortalı taşımacılığı, taşındığınız firmaya lütfen belirtiniz.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page