top of page

Kıraç Evden Eve Nakliyat

 Kıraç evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Kıraç evden eve nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılığı ilke edinen Şentürk evden eve nakliyat firmamız; eşyalarınızı güvenilir şekilde paketleyerek taşımanızı yapmaktadır.

Şentürk Nakliyat olarak Esenyurt Kıraç nakliyat sektöründe verdiğimiz hizmetlerle lider firma konumundayız. Eşya yada yükünüzün boyutu ne olursa olsun, taşıma planı yapılarak araç belirlenir; kurumsal taşımacılık sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat Kıraç firması olarak sizlere sigortalı ve marangozlu hizmet sağlamaktayız. Eşyalarınız güvenle paketlenerek araçlara yerleştirilir; gitmesi gereken noktada montajlanarak eşyalarınızın kurulumu yapılmaktadır.

Esenyurt_Kıraç_Nakliye.jpg

Kıraç Nakliye

Kıraç Nakliye firması olan Şentürk Evden Eve Nakliyat firmamız alanında birçok firmayla çalışmalarını sürdürmektedir.  Binlerce firma bulunan Kıraç bölgede referansı bulunan firmamız tekstil,gıda, makine vb. Esenyurt nakliye taşımacılığı yapılmaktadır.

 

Esenyurt kıraç nakliye sektöründe Kıraç fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur.Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü özel ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür.

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Şentürk Nakliyat  liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Kıraç Kamyonet

Esenyurt Kıraç nakliye Yükünüzün boyutu ne olursa olsun, taşıma öncesi planlama yapılarak yükünüzün boyutuna göre araç tahsisi yapılmakta;

Kıraç kamyonet hizmetimiz sağlanmaktadır. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page