top of page

Esenyurt Ev Taşıma

 Esenyurt Ev Taşıma için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

ESENYURT EV TAŞIMA NEDİR?

Esenyurt Bölgesi Kıraç ve Ekşinoz mevkii olarak beldesi olduktan sonra gelişen ilçemizde yerleşim daha da fazla artmış nakliyat sektörü inanılmaz gelişmiştir. Esenyurt Bölgesi 43 tane mahalleden ve 1 milyona yakın nüfustan oluşmaktadır. Nüfusa oranla birçok yerleşim bölgesinde nakliyat taşımacılığı hızla önem kazanmıştır. Evden eve nakliyat taşımacılığının önem kazandığı bu ilçemizde; artan faaliyetlerimize oranla taşımacılık adına uzman ekipman ve taşımacılık adına teknolojimiz gelişmiştir. Peki bunlar nelerdir?

Esenyurt ev taşıma sektöründe sadece eşyayı al koy kamyona taşı faaliyeti midir? Hayır.. Esenyurt ev taşıma faaliyetlerimiz içerisinde eşya marangoz hizmeti, eşya paketleme, eşya de-montaj, eşya yerleştirme ve bu işlemleri hızlandırmak adına asansörlü taşımacılığımız bulunmaktadır.

Peki eşyanızı taşıtmak istiyorsunuz ve de nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız; tam da bu makalemiz sizler için ..
 

  Öncelik bir eşya taşıma planı  yapmalısınız.  Taşınma tarihinizden 2 hafta önce fiyat araştırmasına başlamalı, uygun nakliyat firmasını belirledikten sonra taşınma tarihinize yakın eşyalarınızı güzel bir şekilde paketleme ile ambalajlar yada kutularsınız. Diyorsanız ki, ben bu işlemi yapmak için yoğunum yada ambalajlamayı bilmiyorum;  firmamız sizler adına taşınma tarihinden önce gelir ekspertiz yapar, uygun görüldüğü an itibariyle eşyalarınızı paketler ve taşınma tarihi gününde eşyalarınız uzman ekipmanımız tarafından araca yerleştirilir.

Dilerseniz ayrıntılı bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

https://senturkevdeneve.com/post/tasinmadan-once-yapilmasi-gereken-planlar

esenyurt ev tasima.jpg

Esenyurt’ta yaptığımız taşımacılıkta önem verdiğimiz noktalardan biri de Esenyurt asansörlü nakliyat hizmetidir. Günümüz Esenyurt’un yoğun bir nüfus artışı olması nedeniyle çok katlı olan binalar,rezidanslar yada sitelerin çoğalması sebebiyle yüksek katlı binaların artışı bu hizmetimizi gerektirmektedir. Oturduğunuz bina kaçıncı kat olursa olsun Şentürk Nakliyat olarak İstanbul Esenyurt ev taşıma hizmetimizi kurumsal ilkelerimizi göz ardı etmeden faaliyetimizi gerçekleştiriyoruz.

Peki kurumsal taşımacılık yapan iyi bir  Esenyurt ev taşıma firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Esenyurt Ev Taşıma Firmaları


Esenyurt’ta 7/24 çalışma sistemiyle ve uzman ekipmanımızla hizmet vermekteyiz. Esenyurt ev taşıma nakliyat firmaları arasında kurumsal oteriterimizle hareket etmekteyiz.  İnnovia sitesi, Esenkent Sitesi, Öğretmenler sitesi ve civarında birçok sitede referansımız bulunmaktadır. 20. Kata kadar asansörlü taşımacılık hizmetimiz ve paketleme hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Esenyurt bölgesinde yüzlerce taşıma firması var ve siz hangi firmayla taşınmalısınız?


Bir yerden bir yere taşınma durumumuz söz konusu olduğunda aradığımız ilk seçenek fiyat, güvenirlik ve zamandır. Eşyalarımızı taşıtmak adına bir firma ararken ilk aradığımız seçeneklerden biri olan fiyat unsuru araştırma yapmamızı gerektirmektedir. Peki evimizi taşıtırken nerden ve nasıl fiyat alabiliriz, verilen fiyat fazla mıdır sorularına cevap alalım ..

İnternete giriş yaptıktan sonra ulaştığımız 3-5 firmayı arıyoruz; eşya boyutumuzu ve istenilen bilgileri ilettiğimizde verilen fiyatlar olacaktır. A firmasına sorduktan sonra B firmasını arıyoruz, C firmasını arıyoruz ve ortalama fiyat ortaya çıkmaktadır. Peki belirlediğiniz firmaya sormamız gereken soruları soralım:
 

  • Ne kadar zamanda eşyalarımızı taşıyabilirsiniz?

  • Eşyalarımızı paketleme yapacak mısınız?

  • Belirtilen ücret sonrası ekstradan ödeme çıkar mı?

  • Taşımanızı kaç personelle yapacaksınız?

  • Kırılma, zedelenme gibi durumlar söz konusu olursa, karşılar mısınız? Taşımacılık sigortası yapıyor musunuz?

  • Eşyalarımı yerleştirdikten sonra kurulum sağlıyor musunuz?

Esenyurt ev taşıma firmaları bu sorularınıza istediğiniz cevapları veriyorsa, sağlıklı bir taşınma olacağından şüpheniz olmamalıdır. Evinizi gönül rahatlığıyla taşıtabilmenin huzuruyla sizleri de mutlu müşteri referanslarımız arasında görmek isteriz.
 

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page