top of page

Silivri Nakliyat

 Silivri evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542  205  24  32

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle Silivri’de hizmet veren Şentürk Nakliyat olarak evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat,  , eşya depolama, iş yeri ofis taşıma, villa nakliyeleri  gibi birçok nakliye hizmetini siz değerli müşterimize sunmaktayız. Uzman kadromuz ve teknolojik araçlarımızla sizlere hizmet vermeyi ilke edinen firmamız rahat rahat taşınmanızı sağlar, güvenli taşınmanın keyfine varırsınız.

Kaliteli taşınma hizmeti sunan Şentürk nakliyat öncelik taşınma planı oluşturur, taşınma takvimine uygun olarak eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve kurulumu hakkında eksper yapmaktayız. Taşınma günü öncesi eşyalarınızın cinsine göre paketleme sağlar, araca yükler, istenilen adrese güvenle taşımacılığını yapmaktayız.

Silivri evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız titizlikle eşyanızı taşımaktadır. Silivri’de öncelik tercih edilen firmamız en iyi kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Selmpaşa, Alipaşa, Hürriyet, Piri Mehmet Paşa, Gümüşyaka gibi bölgelerde yoğun çalışmalarımız ve faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Eşyalarınızı güvenle taşınmasının adresi ve rahatlıkla taşınmanın keyfini bizlerle yapabilirsiniz.

silivri.jpg

Silivri Nakliyat Firmaları

Silivri nakliyat firmaları arasında lider olma yolunda kurumsal firmamız Şentürk Nakliyat  sizlere güvenli taşınmayı garanti ediyor. Profesyonel ekibimiz ve teknolojik araçlarımızla eşyalarınızın boyutuna göre hizmet sağlıyoruz. Taşınma planı uyguluyor, eşyalarınızı güvenilir ambalajlama hizmetimizle paketliyor, toplama ve istenilen adreste kurulum yapmaktayız. Taşınmanız gerçekleşirken siz hiçbir şeye elinizi dokunmuyor, bütün çalışmalar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Silivri ’ nin nakliyat lideri Şentürk Nakliyat firmamız siz müşterilerimize kaliteli taşımacılık adına hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. 1+1 eşya taşıma hizmetimiz pikap yada kamyonet , 2+1 eşyanız kamyonet , 3+1 yada daha fazla eşyanız için kamyon taşımacılığı yapıyoruz. Silivri’da bulunan müşterilerimizin tercihi olmak üzere gelişen ve büyüyen firmamız sizlere önem vermektedir. Silivri evden eve nakliyat için bizleri 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Silivri Evden Eve Taşımacılık

Silivri evden eve taşımacılık sektöründeki lider firmamız kurumsal olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Şentürk Nakliyat olarak Silivri’de kaliteli taşımacılık adına eşyalarınızı çok güzel bir şekilde paketliyor ve kurulumunu sağlıyoruz. Ev taşıma hizmetlerimiz arasında asansörlü taşımacılığımız da bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu taşınmalarınız için arayabileceğiniz firmamız taşınma öncesi plan dahilinde hareket ediyor, eşyalarınıza zarar gelmeden nakliyat faaliyetini gerçekleştirmektedir. Eğitimli ve bilinçli personelimiz ve teknik araçlarımızla yaptığımız taşımacılık kaliteyi hedeflemektedir.

Rahat ve uygun fiyatlarla taşınmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page