top of page
Modern dizayn

Şentürk evdeneve nakliyat firması olarak evdeneve nakliyat  hizmetlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı ve gayreti ofis büro taşımacılık hizmetlerinde de sergilemekteyiz. Büro taşımacılığı hizmetlerinde ilk olarak ofis içerisinde keşif sağlanarak taşınma programı hazırlanır.

Bu doğrultuda eşyalarınızın yoğunluk miktarı, dosyaları konulacağı koliler, kırılacak eşyalar için ayrı hazırlanan koliler, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ekipmanlar gibi hususlar önceden değerlendirilir ve ona uygun taşınma programı hazırlanmış olur.

 

 

Ofis içerisinde bulunan eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi bakımında iyi düzeyde ambalaj yapılması gerekmektedir. En küçük bir eşyanızın çizilmesi, hasar alması veya kaybolması durumunda işlerinizde zaman kaybına neden olabilmektedir. Taşıma işlemlerine başlarken eşyalarınızın ambalajının hepsi paketlendikten sonra numaralandırma işlemi yaparız ve numara sırasına göre eşyaların yeni ofisiniz içerisindeki yerleşimi yapılır. Böylelikle hiçbir karışıklığa mahal verilmemiş olunur.

Ofis taşıma işlemlerinde taşıma sorunu yaratan eşyalar genellikle dolap ve masalardır. Dolap masa türündeki eşyalar ilk olarak firmamız bünyesinde görev alan marangoz personelleri demonte işlemi yapar. Daha sonra demonte edilen eşyalara paketleme işlemi yapılır ve araç içerisine yerleştirilir. Eğer masa, dolap, sandalye türündeki eşyalarınız ofisiniz içerisinde oldukça yoğun ise ve eşyalar yüksek katlı bir binadan taşınacaksa asansörlü nakliyat sistemini kullanarak iş yükünü hafifletmeyi planlarız.

 

Asansörlü ofis taşıma sistemi eğer gerekli ise taşınma gününde bina önünde eksperlerimiz uygun pozisyonda asansör kurulumunun yerleşimini hazırlar ve taşıma hizmetine başlanır.

Eğer eşyalarınızı yeni ofisinize taşınana kadar muhafaza edecek yer bulamıyor iseniz eşya depolarımızda ofis eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Depolarımız 7 gün 24 saat kayıt yapan kamera sistemiyle izlenip, güvenlik personelimiz tarafından korunan bir depoda eşyalarınız saklanacaktır.

taşıyan adam 1.jpg

Başarının Adresi

Kurumsallık

taşıyan adam 3.jpg

Güvenli Taşıma

Güleryüzlü Müşteri

taşıyan adam 2.jpg

Profesyonel ve Uzman Ekip

Zamandan Tasarruf

Taşınma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı nakliye sigortası önceden yapılır. Ofis büro taşımacılık hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

 

iStanbul ofis taşımacılığı yada büro taşımacılığı sırasında doğabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı nakliye sigortası kapsamına almaktayız. Sigorta işleminde expertiz elemanlarımız eşyalarınız expertiz ücretini çıkaracaklar. Expertiz hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

Eşya taşıma, büro taşıma konusunda İstanbul da aranan bir firmayız. İstanbul nakliyat firmaları  arasında en uygun fiyat, sorunsuz ve güvenilir bir firma olduğumuzu bildirmek isteriz.

bottom of page