top of page

Nakliyat konusundaki ihtiyaçlarımız uzun zaman dilimlerinde ihtiyaç duyacağımız hizmetler arasında kendini göstermektedir. Kalabalık şehirde olmak ya da ani bir karar ile evinizde taşınma kararı alınması durumunda birdenbire taşınma telaşı içine girdiğiniz anlar olur.

 

İstanbul nakliyat firması olarak işte tam da bu anlara özel yanınızda yer almaktayız.

Tecrübeli elemanlarımız ile sizlere gerçekleştireceğimiz her türlü hizmet kriterini göz önüne alarak kaliteli bir firma arayışınızda düşünmeden bize alo deme şansını değerlendirebilirsiniz. Ev, ofis, parça eşya ya da depolama gibi ihtiyaçlarda bizi tercihiniz ile ambalaj ve paketleme hizmetinden tutunda yeni adresinize yerleştirilme işlemlerine kadar her türlü alanda size yardımcı olabilmekteyiz.

p17.jpg
paket4.jpg
paket3.jpg
paket2.jpg

İstanbul evden eve nakliyat firmamız hakkında detaylı bilgi arayışında iseniz internet bağlantınızı kurduğunuz an www.senturkevdeneve.com/ofis-tasimaciligi site ziyaretinde bulunarak kurumsal bir firma olduğumuzun kesin bilgisini daha net algılayabilirsiniz. Adını duyurmuş olan Şentürk nakliyat  ambalaj ve paketleme firmamız sizlerin kısa zaman dilimi içerisinde şehiriçi ve şehirlerarası  nakliye işlemlerinizi en çabuk şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olacaktır.

 

Firmamızı tercihiniz ile sizin eşya durumunuza –kırılır/ kırılmazlık durumu- paketleme eşyası tercihi ve paketlemede kısa zaman diliminde eşya boyutunuza göre paketlemenin gerçekleştirilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Eviniz ne kadar üst katlarda olursa olsun gerek paketleme gerekse teknolojik araçlarımıza yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi hasarsız şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Üst katlarda oturanlar için tercih edilen asansörlü taşıma hizmetimiz hata payını sıfıra indirgemede en önemli tercihimizdir.

taşıyan adam 1.jpg

Başarının Adresi

Kurumsallık

taşıyan adam 3.jpg

Güvenli Taşıma

Güleryüzlü Müşteri

taşıyan adam 2.jpg

Profesyonel ve Uzman Ekip

Zamandan Tasarruf

bottom of page