Nakliyat konusundaki ihtiyaçlarımız uzun zaman dilimlerinde ihtiyaç duyacağımız hizmetler arasında kendini göstermektedir. Kalabalık şehirde olmak ya da ani bir karar ile evinizde taşınma kararı alınması durumunda birdenbire taşınma telaşı içine girdiğiniz anlar olur.

 

İstanbul nakliyat firması olarak işte tam da bu anlara özel yanınızda yer almaktayız.

Tecrübeli elemanlarımız ile sizlere gerçekleştireceğimiz her türlü hizmet kriterini göz önüne alarak kaliteli bir firma arayışınızda düşünmeden bize alo deme şansını değerlendirebilirsiniz. Ev, ofis, parça eşya ya da depolama gibi ihtiyaçlarda bizi tercihiniz ile ambalaj ve paketleme hizmetinden tutunda yeni adresinize yerleştirilme işlemlerine kadar her türlü alanda size yardımcı olabilmekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat firmamız hakkında detaylı bilgi arayışında iseniz internet bağlantınızı kurduğunuz an www.senturkevdeneve.com/ofis-tasimaciligi site ziyaretinde bulunarak kurumsal bir firma olduğumuzun kesin bilgisini daha net algılayabilirsiniz. Adını duyurmuş olan Şentürk nakliyat  ambalaj ve paketleme firmamız sizlerin kısa zaman dilimi içerisinde şehiriçi ve şehirlerarası  nakliye işlemlerinizi en çabuk şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olacaktır.

 

Firmamızı tercihiniz ile sizin eşya durumunuza –kırılır/ kırılmazlık durumu- paketleme eşyası tercihi ve paketlemede kısa zaman diliminde eşya boyutunuza göre paketlemenin gerçekleştirilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Eviniz ne kadar üst katlarda olursa olsun gerek paketleme gerekse teknolojik araçlarımıza yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi hasarsız şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Üst katlarda oturanlar için tercih edilen asansörlü taşıma hizmetimiz hata payını sıfıra indirgemede en önemli tercihimizdir.

Kurumsallık

Güvenli Taşıma

Profesyonel ve Uzman Ekip