top of page

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

 Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542  205  24  32

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat 

Beylikdüzü evden eve nakliyat firması olarak tercih edebilceğiniz Şentürk Nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup 15 sene üzeri tecrübesi ve profesyonel ekipmanımızla sizin hizmetinizdeyiz. Kurumsal taşımacılığı ilke edinen firmamız Beylikdüzü evden eve nakliyat sektöründe liderlik gösteren Şentürk Nakliyat firmamız; gelişen teknoloji ve yeniliklerle birlikteliğinde  gülen müşterilerimiz referansımız olmaya devam etmektedir.

 

Şentürk Nakliyat Beylikdüzü ev taşıma fiyatlarımız 900 TL'den başlamakta olup %20’lere kadar indirimli hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sektöründe A kalite hizmet vermeye devam ediyor.Beylikdüzü'nde bulunan çoğu site yönetiminde hizmet referansımız bulunmaktadır. Beylikdüzü ev taşıma nakliye hizmetlerimiz içerisinde ekspertiz, asansörlü taşıma ve ambalaj ve paketleme bulunmaktadır. Beylikdüzü asansörlü nakliye ya da Beylikdüzü asansörlü taşımacılık gibi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize makul fiyatlarla nakliyat imkânı sunmaktayız.

İstanbul evden eve taşimacılık şirketi olan firmamız evden eve nakliyat sektöründe en iyi beylikdüzü evden eve nakliyat firmasıdır. Ev taşıma konseptimiz güvenilir taşıma ve kurumsal hizmet politikasını ön planda tutmamızdır. Eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama sonrası marangoz hizmetimizle demontaj ve de taşınması gereken noktada montaj hizmetimizle kurulum gerçekleştirmekteyiz. Beylikdüzü haricinde diğer ilçelerimiz olan Esenyurt , Büyükçekmece , Avcılar , Küçükçekmece’de de evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

 

Peki Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları olarak hangi hizmetleri vermekteyiz?

 • Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliyat

 • Beylikdüzü eşya paketleme ve ambalajlama

 • Beylikdüzü’nden şehirlerarası evden eve nakliyat

 • Beylikdüzü sigortalı nakliyat

beylikdüzü evden eve nakliyat.jpg

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetimizde %20 indirim.. 

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Beylikdüzü’nde birçok taşımacılık firması bulunmaktadır. Evinizin taşınmasında kusursuz hizmet almak isteyenlerin adresi olarak kurumsal firmamız Şentürk Nakliyat ile taşınabilirsiniz. Profesyonel ekipmanımızla eşyalarınızı paketledikten sonra güvenli bir şekilde adresinize ulaştırıyoruz. Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları sektöründeki firmamız 7/24 hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları ev taşıma sektörünün İstanbul içerisinde %20’lik kısmına cevap vermektedir. Taşınırken seçtiğiniz firma çok önemlidir. Güvenilir firma ararken hangi hizmetleri arıyoruz sorusuna cevap verebilen firmalar seçilmelidir. Peki hangi hizmetleri vermekteyiz ?

 • Eşyalarınızın hasar alma durumunda zayiatınızın karşılanması amacıyla sigortalı taşımacılık yapıyoruz.

 • Zamandan tasarruf sağlamak amacıyla ve de eşyalarınızın daha güvenli taşınması amacıyla özellikle yüksek katlı binalarda asansörlü eşya taşıma yapıyoruz.

 • Profesyonel ekipman ile eşyalarınızı taşıtma fikri en önemlisidir; ambalajlama ve paketleme hizmetleri profesyonel ekipmanımız ile yapıyoruz.

 • Marangoz hizmeti ile dolap vs. benzeri eşyalarınızın sökme – takma işlemi yapıyoruz.

 • Eşyalarınızı istediğiniz noktada kurulumunu yapıyoruz.

Beylikdüzü Nakliyat 

Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında olma yolunda kurumsal hareket eden firmamız; A+ kalite hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerin de referansıyla istanbul Beylikdüzü Nakliyat sektöründe yerini almıştır. Beylikdüzü'nde nakliyat faaliyetlerine her geçen gün bir yenisini katmaktayız.  Bunlar nelerdir? 

 

 • Beylikdüzü asansörlü taşımacılık hizmetimiz 20. katlara ulaşmaktadır.

 • Paketleme hizmetimiz balonculuklu A kalitededir.

 • Marangoz hizmetimiz gelişen teknolojiyle zamandan tasarruf sağlamaktadır.

 • Ekpertiz hizmetimiz digital olarak ta cevap vermektedir.

 • Evden eve taşıma fiyatlarına nazaran nakliye teklif formumuz üzerinden daha sağlıklı cevap verilebilmektedir.

 • Ev taşıma ücreti olarak indirimlerimiz %30 lara kadar sağlanmaktadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page