top of page

Avcılar Evden Eve Nakliyat

 Avcılar evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Avcılar Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli ve ambalajlı olarak kaliteli standartlarımızda taşımaktayız. Avcılar ev eşyası taşımada kurumsal nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Avcılar evden eve nakliyat fiyatları ile özel eşyalarınızı en sağlıklı şekilde taşıyoruz. Profesyonel ekipmanımızla birlikte sağlıklı bir taşınma evresi sunmaktayız.  

Avcılar  ev eşyası taşımada öncü firmamız nakliyat sektöründe büyük önem taşımaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat
avcılar.jpg

İstanbul Avcılar Nakliyat

İstanbul Avcılar Nakliyat firması olan Şentürk Evden Eve Nakliyat, merkezi olarak hizmet sağlamaktadır. Birçok mahallesi ve sanayi sitesinde hizmet veren firmamız güvenli ambalaj ve paketleme hizmeti, marangoz hizmeti, asansörlü taşımacılık ve de sigortalı taşımacılık sağlamaktadır. Avcılar ev taşıma firması olarak parça eşya taşımacılığı da yapan firmamız İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin referansı olmuştur. Avcılar ucuz nakliyat başlığı altında öğrencilerimize indirim sağlamaktayız. Hafta içi ve hafta sonu taşıma planı oluşturma amaçlı bizleri taşınma öncesinde 7/24 arayabilirsiniz. 
İstanbul Avcılar Nakliyat

Avcılar Nakliyat Firmaları

Avcılar Nakliyat Firmaları arasında öncü olan markamız Şentürk Nakliyat; uygun fiyatlarla nakliyat ve nakliye hizmeti vermektedir. Ev taşımacılığında en iyi Avcılar evden eve nakliyat firması olarak iletişim sayfasından bizleri arayabilir, uygun fiyatlarla hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Avcılar Nakliyat firmaları

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Avcılar nakliyat firması olarak evden eve yaptığımız taşımacılığı önemsiyor; eşyalarınızı ambalaj ve paketledikten sonra kurumsal taşımacılığımızı gerçekleştirmekteyiz. 
Avcılar Evden Eve Nakliyat fiyatları neye göre hesaplıyoruz? Eşya taşımacılığı yaptığımız bu sektörde fiyatlarımız ; alınan noktadan taşınması gereken nokta, eşya boyutu, ve taşınacak kat baz alınarak belirlenmektedir. Eğer bir nakliyatçı olması gereken fiyattan az fiyat veriyorsa şayet; sonradan gelebilecek ekstra maliyetler şaşırtıcı olmaktadır. Bu tuzağa düşmeyiniz. 
Örneğin; 

2+1 eşyanız olduğunu belirttiniz; 1 yatak odası bir oturma grubu, beyaz eşyalarınız ve 20 tane de koliniz var. Atladığınız 1 baza taşınma esnasında belirtilmediği gerekçe sunularak sizden taşınma fiyatı ekstrasında 200 tl gibi bir fiyat isteyebilmektedirler. 
İstanbul Avcılar nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılığı ilke edinmiş olarak; güler yüzlü müşterilerimizin referansımız olması yolunda hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. 
Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Avcılar Cihangir mahallesi Nakliyat

Avcılar Cihangir Mahallesi nakliyat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Nakliyat hizmetimiz için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Dilersneiz eşya boyutunuza göre araç isteyebilir, dilerseniz profesyonel ekipmanımızla hizmet verebilmekteyiz. Avcılar Cihangir mahallesinde birçok  tüzel kişi ve firmalarda referansımız bulunmaktadır. Ambarlı dolum tesisleri nakliye hizmetimiz de bulunmaktadır. 

Avcılar Cihangir Mahallesi Nakliyat

Avcılar Ambarlı mahallesi Nakliyat

Avcılar Ambarlı Mahallesi nakliyat hizmeti faaliyetimiz sürmektedir. Nakliyat ve nakliye hizmetimiz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Avcılar Yük taşıma ve Avcılar Nakliye hizmetimiz için talep oluşturabilir, yükünüzün büyüklüğüne göre araç tahsis edilmektedir.

Avcılr Ambarlı Mahallesi Nakliyat

Avcılar Firüzköy mahallesi Nakliyat

Firüzköy evden eve nakliyat veya ev taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır. Firüzköy nakliyat ve Firüzköy nakliye hizmetlerimiz için hemen bizleri arayabilir yükünüzü güvenle taşıtabilirsiniz.

Avcılar Firüzköy Mahallesi Nakliyat

Avcılar Ev Taşıma

Evden eve nakliyat firması olan firmamız Avcılar ev taşıma hizmetlerini sunarken, kurumsallık ve güvenle taşımayı ön planda tutmaktadır. Avcılar Cihangir, Ambarlı ve Firüzköy mahallelerinde hizmet veren firmamız; sigortalı taşıma kapsamında ve Avcılar asansörlü ev taşıma kategorisinde hizmet sağlamaktadır. 
Avcılar Ev Taşıma

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYE

Avcılar Evden Eve Nakliye firmamız 15 sene üzeri deneyim ve profesyonel ekipmanımızla hizmet vermektedir. Avcılar'da hizmet veren firmamız evden eve nakliye, asansörlü taşım, paketleme - ambalajlama ve marangoz hizmetleri bulunmaktadır. 
İstanbul Avcılar nakliye kategorisinde uygun taşıma ve sigorta kapsamında taşınabilirsiniz. Bunun için öncelik yapmanız gereken bizleri arayıp eşyanızın yükünü bildirmek ve yapılan plan doğrultusunda belirtilen tarihte taşınma faaliyeti oluşturmaktır. Taşınacağınız tarih öncesi bu sayfamızı gözden geçirebilirsiniz.
Avcılar Evden Eve Nakliye

Avcılar Nakliye Firmaları

Avcılar evden eve nakliye firmaları arasında firmamızı seçmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Ev taşımalarınızda sizlerin yükünü azaltmak amaçlı paketleme, ambalajlama ve marangoz hizmetimiz bulunmaktadır. 

Avcılar Nakliye Firmaları

Avcılar Parça Eşya

Eşyanızın boyutu ne olursa olsun; sizleri önemsiyoruz.  Avcılar Parça Eşya taşımacılığında 7/24 bizleri arayabilirsiniz. 

Avcılar Parça Eşya

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page