top of page

Yakuplu Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Yakuplu Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Yakuplu Nakliye
Beylikdüzü Yakuplu Ev Taşıma
Yakuplu Ev Nakliyat Firması

 Yakuplu evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542  205  24  32

BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU EVDEN EVE NAKLİYAT

 Yakuplu Evden Eve Nakliyat

Şentürk Nakliyat ; Yakuplu evden eve nakliyat firması olarak bu bölgede profesyonel olarak ev taşıması yapmaktayız.  Yakuplu ev taşıma ve Yakuplu nakliye adı altında ofis büro taşıma,  yazlık taşıma hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Beylikdüzü ’nün gelişmekte olan bu bölgesinde profesyonel ekipmanımız ve iyi hizmet politikasıyla güler yüzlü müşterilerimizi referans edinmiş;  Yakuplu nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmetimizi  müşterilerimize iletmekteyiz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat sektöründe Yakuplu Mahallesinde yer edinen firmamızı  7/24 arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve profesyonel ekibimizle sizlere yük taşıma, ofis taşıma, ev eşyası taşıma ve boş kamyon/kamyonet hizmetleri sunmaktayız.

Yakuplu Mahallesinde İhlas Marmara 1.Kısım, İhlas Marmara 2.Kısım, İhlas Marmara 3. Kısım, Eston Reşitpaşa Evleri,  Erguvan Konutları, Asmalı Hayat Sitesi, Yakutevler Sitesi , Onur Sitesi gibi yerleşim yerleri site yönetiminde numaralarımız ve referansımız bulunmaktadır.

 

 

 

 Yakuplu Nakliye


Yakuplu bölgesinde Mermerciler Sanayi sitesi nakliye firması ve Ambarlı Gümrük Nakliye firması olarak hizmet vermekteyiz. Yakuplu Mermerciler sanayi sitesi içerisinde birçok firmada referansımız bulunmakta olup bizlere   05422052432  nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Yakuplu Nakliye firması olarak sizlere abonman taşıma yada günübirlik servis hizmeti de sunmaktayız.


 

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page