top of page

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

 Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olan Şentürk nakliyat ; eşyalarınızı güvenilir şekilde ambalaj ve paketleme yaparak Küçükçekmece ev taşıma hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı taşırken sigorta hizmetimiz bulunmaktadır. oluşabilcek zararlardan firmamız sorumludur.
 

Küçükçekmece nakliyat firması olarak bu bölgede %20 lere varan indirimle ev taşıma nakliyatı yapmaktayız.

Uygun fiyat ve güvenilir taşımacılığımızla Küçükçekmece'de öncü ve kurumsal taşıma kimliğine sahip bulunmaktayız. Firmamız 7/24 ulaşabilirsiniz. Yüksek katlı binalar için Küçükçekmece asansörlü nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. 

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Küçükmece evden eve nakliyat fiyatları belirlerken eşya boyutunuz, kat yüksekliği, asansör maddesi ve mesafe sistemi uygulanmaktadır. Taşınma öncesi planlama yapılır ve fiyat belirlenir; ekstra ücret dahil edilmemektedir. 

Örneğin;  1000 TL taşıma ücreti veren bir firma buldunuz bir diğer firma 900 TL istiyor ama diğer firma 700 TL veriyor ? 

700 TL veren firmanın neye göre veriyor ? soralım ..

2+1 ev için 4 adam çalıştırmak yerine 3 adam çalıştırıyor, ambalaj malzemesi 100 liralık yerine hiç kullanmıyor. 4 saatlik çalışma 6 saatte yapılıyor. Ki sizin söylemeyi unuttuğunuz, atladığınız bir eşya için ekstradan 100-200 lira taşıma bedeli isteyebilmektedirler. Bu konuda dikkatli olmak gereklidir.
 

Sağlıklı bir taşınma için 3-4 firmadan fiyat aldıktan sonra, ortalama fiyat kafanızda belirir ve ona göre firmanızı belirlersiniz. 

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak Sefaköy, Halkalı, Gültepe, Cennet vs semtlerimizde hizmet vermekteyiz.  

İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT

Küçükçekmece Evden Eve Taşıma sektöründe öncü firma olma yolunda güler yüzlü müşterilerimiz referansımızdır. Evden eve eşya taşıma hizmetlerimiz arasında asansörlü taşıma, paketleme ve ambalajlama, marangoz (sökme-takma) seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy evden eve nakliyat firması olarak eşya taşıma, ofis - büro taşıma ve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel ekipmanımız ve eşyanıza uygun ebatlarda araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı'da eşyanızı taşıtmak isterseniz; profesyonel ekipmanımızla taşımaya hazırız. Halkalı evden eve nakliyat firması olarakherdaim Şentürk Nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz.

Gültepe Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece nakliyat işlemleriniz için Gültepe Mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Gültepe evden eve nakliyat firması olarak bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir yada telefon numaralamızdan bizlere anında ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYE

Küçükçekmece evden eve nakliye firmamız; ev taşıma işlemlerini profesyonel ekipmanımızla belirli bir plan çerçevesinde, uygun ambalaj ve paketleme işlemi sonrası güvenle taşıyoruz. Cebinize uygun fiyatlarla öncü firma olmayı hedefleyen Şentürk Nakliyat , sizlere daha iyi hizmet etmek amacıyla günümüz teknolojisini kullanmaktadır. Dilerseniz asansörlü nakliyat seçeneğimizi de kullanabilir; zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. 

KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYE

Küçükçekmece nakliye firması olarak ta sektörümüzde yerimizi almaktayız. Eşyanızın yada yükünüzün büyüklüğüne göre uygun ebatlarda araçlarımızla eşya yada nakliyenizi taşımaktayız.

KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYECİLER

Küçükçekmece nakliyeciler arasında kurumsal firmamız; 7/24 hizmet vermekte olup bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Nakliye Şirketleri

Küçükçekmece Nakliye Şirketleri firması oalrak sektöründe kurumsal ve öncü olarak profesyonel ekipmanımızla Küçükçekmece'de hizmet vermekteyiz.

Küçükçekmece Nakliye Kamyonet

Küçükçekmece Nakliye Şirketleri firması oalrak sektöründe kurumsal ve öncü olarak profesyonel ekipmanımızla Küçükçekmece'de hizmet vermekteyiz.

Küçükçekmece Nakliye Ambari

Küçükçekmece Nakliye Ambari içerisinde referansımız bulunmaktadır. Haftanın her günü nakliye ambar taşımacılık hizmeti veren Şentürk nakliyat firmamıza ulaşmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Nakliye

İstanbul'da merkezi olarak Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Küçükçekmece merkezli hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece Nakliye firması olarak siz müşterimize kurumsal taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Halkalı Gümrük Nakliye

Halkalı Gümrük Nakliye firması olarak gümrük firmalarında referansımız bulunmaktadır. Nakliye hizmetimiz için bizlere ulaşabilir, istediğiniz ebatta araç temin edebilirsiniz.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page