top of page

Akçaburgaz Evden Eve Taşımacılık

 Akçaburgaz evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Esenyurt evden eve nakliyat firması olarak Akçaburgaz Mahallesi’nde de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Kurumsal taşımacılık politakasında yükünüzün büyüklüğü ve ebatına göre araç temini sağlamaktayız.

Esenyurt nakliye sektöründe birçok firmada referansımız bulunduğu gibi Akçaburgaz’da bazı sitelerde de mutlu müşterilerimiz bulunmaktadır.  Akçaburgaz ev taşıma firması  olarak Pelikan Hill Ihlamur Evleri,  Pelikan Hill Rezidence, Alkent 2000, Toskana Yeşilkaya Evleri gibi site yönetimlerinde referanslarımıza ulaşabilir, bizleri arayabilirsiniz.

kamyon34.jpg

Esenyurt Akçaburgaz evden eve nakliyat firmamız güçlü ve teknik ekip personeliyle sağlıklı taşımacılık hizmeti sunmakta olup;  eşyalarınızı paketleyerek güvenilir şekilde taşıyoruz.

Akçaburgaz evden eve nakliye firmamız demonte, monte, 7/24 eksper ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page