top of page

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

 Esenyurt evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Esenyurt İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir yerleşim olarak nakliyat sektörü önemini artırmaktadır. Esenyurt sürekli göç alan bir ilçe olması nedeniyle faaliyetlerimizi artırmak üzere çalışmalarımıza hız kazandırmış bulunmaktayız. 1 milyon nüfuslu bu ilçede ev taşınma faaliyetleri profesyonel teknik ekibimizle beraberinde asansörlü taşımacılık ve site taşımacılığı üzerine çalışmalarımızı ön planda tutuyoruz.  

Esenyurt evden eve nakliyat sektöründe lider firmamız diğer firmalara nazaran eksper raporu oluşturur; evinizin taşınma planınıza göre belirlediğiniz tarihe göre hareket eder, nasıl paketlenir, nasıl taşınabilir, hangi eşyalar daha çok koruma isteyebilir gibi sorulara cevap verir.
 

Güvenli taşıma kurallarına göre eşyalarınız paketlenir, araca yüklenir; taşınacak adrese getirir, yerleşimini yapar, kurulur ve siz elinizi sürmeden evinize yerleşebilirsiniz. Müşterilerimize rahatlıkla taşınabilir imkanını yaratma konusunda ekibimize deneyim kazandırıyoruz ve gerekli tertibatı oluşturma yolunda araçlarımıza gereken teknolojiyle donatmaktayız.

 

Bizleri her saat arayabilir ya da mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

esenyurt22.jpg

Esenyurt Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli ve ambalajlı olarak kaliteli standartlarımızda taşımaktayız. Esenyurt ev eşyası taşımada kurumsal nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Esenyurt Nakliyat Firmaları

Nakliyat sektöründe birçok firma Esenyurt’ta faaliyet göstermektedir. Firmalar arasında öncü olmak adına ekibimizin deneyimi ve teknolojik araçlarımız her geçen gün faaliyetlerini sürdürmektedir. Esenyurt nakliyat firmaları arasında tercih edilmemizin faktörü kaliteli taşıma ve zaman sürecimizdir.

Taşınma öncesi takvim planı uygular, eşyalarınız boyutunda araç belirler, paketlememizi eşyalarınızın yapısına göre belirler ve istenilen adrese taşırız.

 

Eşyalarınızı paketlerken yapısını baz alıyoruz. Örneğin; cam eşyalarınız için balonlu sargılarımızı kullanıyor, ahşap eşyalarınız çizilmemesi için streç, beyaz eşyalarınız hasar almaması için battaniye uygulaması yapmaktayız.

Esenyurt Nakliyat firmaları taşınma hattımız: 0542 205 24 32

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page