Esenyurt Evden Eve Nakliyat

 Esenyurt evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Esenyurt evden eve nakliyat firması olarak sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.  Esenyurt bölgesinde ev taşımalarını %30 indirimle yapmaktayız.

Şentürk Nakliyat olarak iskonto yaparak ev taşımalarında büyük indirim …

Esenyurt kamyonet nakliye olarak geniş araçlarımızla ev taşıma ve ofis taşımaılığı yapmaktayız. İstanbul ilçeleri ve şehirlerarası hizmetimiz bulunmaktadır.
 

Uygun fiyatla ev taşıma ve ofis taşıma işlemlerinde eşyanızın boyutuna ve mesafesine göre fiyat belirtilmekte ve de uygun araç sağlanmaktadır.

 

Esenyurt nakliye kamyonet

Ucuz nakliye Kamyonet

Esenyurt Nakliye

Esenyurt nakliye aracı
Esenyurt evden eve nakliyat firmaları esenyurt/istanbul

Kıraç Nakliyat

Akçaburgaz Nakliyat

Esenyurt Ev Nakliyat

Esenyurt Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli ve ambalajlı olarak kaliteli standartlarımızda taşımaktayız. Esenyurt ev eşyası taşımada kurumsal nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Esenyurt Nakliye Kamyonet

Şentürk Nakliyat olarak nakliye hizmetimiz de bulunmaktadır. Esenyurt nakliye kamyonet hizmeti verdiğmiz birçok firmamız bulunmaktadır. Nakliye hizmeti vermek üzere yük büyüklüğüne göre araçlarımız mevcuttur. Esenyurt ve çevresi, Fatih Sanayi Sitesi ve Evren Oto Sanayi Sitesi nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir. 

 

Ucuz Nakliye Kamyonet

Esenyurt'ta ucuz nakliye kamyonet arayışında bulunan kişi/firmalarımıza uygun iskontolarımız bulunmakta olup ; uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla gülen müşteri sayımızı arttırmak hedefiyle hareket etmekteyiz.

 
Eşyanızın boyutuna göre dizilim ve paketleme örneği
Büyük ebatlı yüklerde uzman paketleme örneği
Uzman ekipman çalışma örneği - 2
Elektronik eşyalarda paketleme örneği
Özel Ambalaj kullanımı ve paketleme örneği ..
Daha Fazla Göster

Esenyurt Nakliye

Esenyurt Nakliye olarak Şentürk nakliyat adı hizmet vermekteyiz. Esenyurt nakliye firmaları arasında rağbet gösterdiğimiz; eşyanızı taşıttırmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

 

Esenyurt Nakliye Aracı

 

Esenyurt bölgesinde göstermiş olduğumuz hizmetlerde 7 aracımızla hizmet vermekteyiz. Eşyanızın boyutuna göre yada yükünüzün ağırlığına göre esenyurt nakliye aracı sağlamaktayız.

Esenyurt Kıraç Nakliyat

Esenyurt Kıraç Nakliyat firması olarak Esenyurt'ta hizmet de vermekteyiz. Kıraç nakliye, Kıraç nakliyat sektöründe Şentürk Nakliyat firması olarak bizleri arayabilir, sizlere hizmet sağlayabiliriz.

Esenyurt Akçaburgaz Nakliyat

Esenyurt Akçaburgaz Nakliyat firması olarak birçok firma ile çalışmaktayız. Nakliye ve nakliyat hizmeti için iletişim kısmından bizleri arayabilirsiniz.

ESENYURT EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI ESENYURT/İSTANBUL

Şentürk nakliyat olarak eşyalarınızı özenle paketleyip, güvenle taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekipmanımızla ve 15 seneyi aşkın deneyimimizle esenyurt evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet etmekteyiz.

İstanbul esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat almak isterseniz, iletişim kısmında bulunan numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Esenyurt nakliyat  hizmetimiz içerisinde ücretsiz marangoz hizmetimiz (sökme-takma) de bulunmaktadır.

 

 

ESENYURT ASANSÖRLÜ TAŞIMA

ESENYURT ŞEHİRLERARASI TAŞIMA

MARANGOZ HİZMETİ

SİGORTALI TAŞIMA

EŞYA PAKETLEME

ESENYURT EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Nakliyat faaliyeti önemli bir çalışmadır. Ev taşıma işlemleriniz teferruhatlı olup bu zaman diliminde sizlere yardımcı olmaktayız.

Esenyurt ev taşıma sektöründe firmamız Şentürk Nakliyat sizlere destek olarak öncelik ekspertiz hizmeti vermekte; gerekli bilgi aşılaması yapıldıktan sonra ev taşıma planı oluşturulmaktadır. Uzman ekipmanımız eşliğinde eşyalarınız standartın üzerinde ambalajlanıp, gereken eşyalarınız sökülerek aracımıza yüklenmektedir. Yeni adresinizde ambalajlanan eşyalarınız açılarak yerleştirilir; montajlanması gereken eşyalarınız montajlanarak marangoz hizmeti sağlanmış olmaktadır.

 

Esenyurt ev taşıma firması olarak hizmetimizi kullanmak istiyorsanız ; iletişim kısmından yada yukarıdaki kısımda bulunan numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Esenyurt Ev Nakliyat

Esenyurt ev nakliyat firması olarak Esenyurt bölgesinde hizmet vermekteyiz. Esenyurt bölgesindeki mahalle ve sanayi bölgelrindeki birçok firmada referansımız bulunmakta olup; nakliyat hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. 
Ambalajlama, marangoz hizmetimiz de bulunmaktadır. Ev taşıma hizmetimiz haricinde ofis taşıma ve nakliye hizmetimiz de bulunmaktadır.

İstanbul Esenyurt Nakliyat

Şentürk Nakliyat olarak kurumsal hizmetimizi İstanbul Esenyurt Nakliyat sektörü olarak ta faaliyetimizi sürdürmekteyiz.  Ev taşıma, nakliye  ve de ofis taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Esenyurt Nakliyatçıları

Esenyurt Nakliyatçıları arasında hizmetimizi gerçekleştiren firmamız Şentürk firması olarak birçok firmada referansımız bulunmaktadır.

Esenyurt Nakliye Firması

Şentürk nakliyat Esenyurt nakliye firması kategorisinde de hizmet sağlamaktadır. Nakliye firması esenyurt referansı olarak google da ön sıralarda yer almaktadır.

Esenyurt Parça Eşya

Eşyatınızın boyutu ne olursa osun ya da ağırlığı ne olursa olsun biz bu işi önemseyerek yapmaktayız. Esenyurt parça eşya olarak mobilya takımı, buzdolabı, çamaşır makinası , bulaşık makinası , halı vb. eşyalarınızı ambalajladıktan sonra güvenlikle taşımasını yapmaktayız. Esenyurt Üniversitesi öğrenci ve öğretim görevlilerine %20 iskonto yapılmaktadır.  Esenyurt parça eşya taşımacılığı için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Esenyurt Yük Taşıma

Esenyurt bölgesinde nakliye hizmeti olarak Esenyurt Yük Taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Kıraç ve Akçaburgaz mahallesi bölgesinde bulunan firmalar, Fatih sanayi sitesi ve çevresi firmalarla süregelen çalışmalarımız sürmektedir. Nakliye bünyesinde de taşımacılığımız bulunmaktadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)