top of page

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

 Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542  205  24  32

Sancaktepe Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli ve ambalajlı olarak kaliteli standartlarımızda taşımaktayız. Sancaktepe ev eşyası taşımada kurumsal nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları ile özel eşyalarınızı en sağlıklı şekilde taşıyoruz. Profesyonel ekipmanımızla birlikte sağlıklı bir taşınma evresi sunmaktayız.  Sancaktepe  ev eşyası taşımada öncü firmamız nakliyat sektöründe büyük önem taşımaktadır.

 

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat taşımacılığının yoğun oldugu bir bölgedir.  Sancaktepe Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat  Şehirler arası nakliyat taşımacılığı da yapmaktayız. Profesyonel evden eve nakliyat ekipmanımızla eşyalarınız özenli bir şekilde paketleyip taşıma işlemini sağlıyoruz.

 

 

Sancaktepe Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 

Sancaktepe Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat firması olarak bizlere telefon yada iletişim adreslerimizden ulaşabilir, Sancaktepe nakliyat kurumsal hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sancaktepe’den Türkiye’nin her tarafına şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır.  Sigortalı nakliyat kapsamında ve profesyonel ekipmanımızla sizlere hizmet veriyoruz.

 

Sancaktepe Parça Eşya Nakliyat

 

Sancaktepe Parça Eşya nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Eşya boyutunuza göre araç tahsis edip, küçük bir zaman diliminde işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ucuz nakliyat taşıma hizmetimiz daha ön plana çıkmaktadır. 

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page