top of page

Fuar taşımacılığı taşıma konusunda sizlere her türlü çözüm önerileri sunan Şentürk evdeneve nakliyat olarak fuar taşımacılığı konusunda da üstün hizmet sunmaktayız.

 

Genel olarak iş hayatı içerisinde her türlü sektöre hizmet veren fuarlar, seyyar olarak her an taşınmakta veya yenisi kurulmaktadır. Her iş sahasına, markasına ve kuruluş amacına göre kurulabilen fuarlar genel olarak oldukça büyük bir pazara hâkimdir. Geniş bir yelpazede hizmet verdiği için devamlı olarak organizasyonlara devam edilmektedir.

fuar_ve_stand_taşıma_2.jpg
fuar_ve_stand_taşıma_1.jpg

Özellikle de Tüyap ve CNR Expo fuarcılık sistemine katkılarımız son senelerde hizmet arşivimiz genişlemiştir. Bu nedenle de taşımacılık sektöründe de fuar taşımacılığı adı altında hizmet yelpamiz büyümüştür. Fuarların bir şehirden başka bir şehre veya bir ilçeden farklı bir ilçeye taşınması için nakliye hizmetlerimiz ile sizlere destek verebilmekteyiz.

 

 

Firmamız her alanda olduğu gibi fuar taşımacılığında da sizlere üstün hizmet sunmayı garanti etmektedir. Bu sayede sizler fuarlarınızın farklı yerlere taşınması isteği ile bizlere müracaat edebilir ve gerekeni bize bırakabilirsiniz. Detaylı ve titiz bir çalışma sunarak fuar taşımacılığında oldukça kaliteli bir hizmet vermeyi vaat ediyoruz. Ayrıca fuarların kısa süreler içerisinde yer değiştirmesi gerekecektir. Çünkü fuarların kurulacağı tarihler önceden belli olmaktadır ve bu nedenle de hızla bir fuardan diğerine taşınması gerekecektir. Sizlere zaman konusunda en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz. Bu sayede deneyimli, profesyonel ekip çalışanlarımız kısa sürede oldukça detaylı bir çalışma ile tüm ekipmanlarınızı en kusursuz halde toplayacaklar ve yeni yerde tekrar kuracaklardır. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında lider olmamızın sebebi de budur.

 

 

Fuarlarınızda ürün, hizmet ve malzeme gibi hangi alanda olursa olsun tüm stantlarınızın taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de demonte ve monte işlemleri de deneyimli elemanlarımız ile yerine getirilecektir. Bu nedenle farklı bir elemana daha ihtiyaç duymayacaksınız. Tamamen sökülmesi, paketlenmesi ve yeni yerine taşınarak tekrar monte edilmesi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yani sizlere İstanbul nakliyat olarak kurulum, montaj, taşıma ve yerleştirme gibi her türlü faaliyette hizmet sunmaktayız. Bu sayede sadece bizim ekip elemanlarımızdan başka biri ile çalışmanıza gerek kalmayacaktır.

Organizasyonlarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız, fuarlarınızın zamanında yerlerinde kurulması beklentisi içerisindeyseniz ve hiçbir zarar görmemesini istiyorsanız o halde evden eve nakliyat konusundaki uzmanlığımızı fuar taşımacılığında da görmenizi isteriz. Sizlere iletişim sayfamızdan daha detaylı bilgi verebilir, telefon ile bizlere ulaşarak güler yüzlü çalışanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz.

bottom of page