top of page

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

 Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak Büyükçekmece ilçesinde hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece'de birçok ilçede ev taşıma faaliyetleri ve birçok firmaya ofis taşıma ve nakliye hizmetimiz bulunmuştur.

Şentürk Nakliyat olarak iskonto yaparak Büyükçekmece ev taşımalarında büyük indirim …

Büyükçekmece kamyonet nakliye olarak geniş araçlarımızla ev taşıma ve ofis taşımacılığı yapmaktayız. İstanbul ilçeleri ve şehirlerarası hizmetimiz bulunmaktadır.
 

Uygun fiyatla ev taşıma ve ofis taşıma işlemlerinde eşyanızın boyutuna ve mesafesine göre fiyat belirtilmekte ve de uygun araç sağlanmaktadır.

Büyükçekmece evden eve
Büyükçekmece ev taşıma.jpg

Büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliye

Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları

Büyükçekmece evden eve nakliyat büyükçekmece/istanbul

Evden eve taşımacılık büyükçekmece nakliye

Mimaroba evden eve nakliye

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık

Büyükçekmece Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli ve ambalajlı olarak kaliteli standartlarımızda taşımaktayız. Büyükçekmece ev eşyası taşımada kurumsal nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat olarak Şentürk Nakliyat firmamız Büyükçekmece'de birçok mahalle ve bölgede hizmetleri bulunmaktadır. Özellikle merkez harici Mimarsinan ve Kamiloba Mahallesinde aktif bulunuyoruz. Ev taşıma, Ofis ve Büro taşıma, Asansörlü taşıma ve Nakliye hizmeti vermektedir.
Evini taşıttırmak isteyen müşterilerimiz öncesinde irtibata geçerek taşıncak evin bilgisini tarafımıza ilettikten sonra gerekli planlamalar yapılır; belirlenen gün ve saatte taşımacılık faaliyetimiz gerçekleştirilmektedir. Ofis ve Büro taşımacılığı için de aynı koşullar geçerlidir. Nakliye hizmeti isteyen firmalarımız ise taşıncak yükün miktarını yada boyutunu bildirdikten sonra yüke göre araç belirlenir; taşımacılık sağlanır. Lojistik firmalarına hizmet vermek üzere kamyonet, kamyon yada tır şeklinde araçlarımız bulunmaktadır. 

Büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliye

Büyükçekmece evden eve nakliye sektöründe evinizi ; gerekli planlamalar sonrası paketleme ve ambalajlama sonrası güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşımaktayız. Asansör taşımacılığı ve marangoz hizmetimiz bulunmaktadır. Büyükçekmece asansörlü nakliyat hizmetimiz taşıncak kata göre belirlenir; gerekli teçhizat sağlanmaktadır. Marangoz hizmetimiz ise; sökme takma işlemi gereken dolap, kitaplık vs eşyalarınız söküldükten sonra ambalajlara sarılır, taşınan noktada ambalajı açılır ve tekrar monteleme yapılmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliye hizmetimiz için bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz.

Büyükçekmece evden eve nakliye

Büyükçekmece nakliyat fiyatları

Büyükçekmece nakliyat fiyatları

Nakliyat sektörü rekabeti bol bir sektördür; birçok firma gelişi güzel fiyatlar söyleyebiliyor yada taşınma esnasında ekstra taşıma ücretleri çıkartabiliyor.
Nakliyat fiyatı belirtirken ; eşya boyutu, asansör, mesafe, kat ve standart ambalajlamanın dışında ekstra ambalajlama ücrete etken edebilmektedir.
2+1 bir taşıma için 2. asansörlü kattan 2. asansörlü bir kata 20 km uzaklıktaki bir semte taşınma 1100-1200 TL civarı olması gerekirken 800 TL veren bir firma nasıl oluyor da 800 TL verebilmektedir? 4 uzman ekipman tarafından; 3-4 saat içerisinde taşınması gerekirken, 3 personel ile ambalajdan kısarak minimum 6 saatlik çalışmayla evinizi taşıyabilmektedir. Ki sağlıklı taşınma dışında sizlere ekstra ücretler yansıtabilmektedir. Çünkü; verdiği fiyatın düşük olduğunu bahane ederek 1 yatak yada 1 bazanın planlama dışında olduğunu söyleyerek ekstra ücret yansıtma taraftarı olcaktır. Bu tarz durumlardan kaçınmak için ortalama fiyat belirlemek üzere 3-4 firmadan fiyat talebinde bulunarak ortalama  Büyükçekmece nakliyat fiyatları belirlenir. 

 

Büyükçekmece'den 2020 yılı standart 20 km'ye kadar taşınma fiyatları
2+1 oda 1100TL - 1200TL
3+1 oda 1400TL - 1600 TL
4+1 oda 1900TL - 2100 TL

Fiyatlar eşya boyutu, asansör, kat, ambalajlama ve mesafeye göre değişmektedir. Aksine bu fiyatların altına veya üstüne göre düşünmenizi gerektirebilir.

Büyükçekmece nakliyat firmaları

Büyükçekmece nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız sektöründe 15 sene üzerinde deneyimi bulunmaktadır. Şentürk nakliyat olarak Büyükçekmece'de yer edinen firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Büyükçekmece nakliyat firmaları

BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Şentürk nakliyat olarak eşyalarınızı özenle paketleyip, güvenle taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekipmanımızla ve 15 seneyi aşkın deneyimimizle Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet etmekteyiz.

İstanbul Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat almak isterseniz, iletişim kısmında bulunan numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Büyükçekmece nakliyat  hizmetimiz içerisinde ücretsiz marangoz hizmetimiz (sökme-takma) de bulunmaktadır.

Büyükçekmece evden eve nakliya fimaları büyükçekmece/istanbul

 

BÜYÜKÇEKMECE ASANSÖRLÜ TAŞIMA

BÜYÜKÇEKMECE ŞEHİRLERARASI TAŞIMA

MARANGOZ HİZMETİ

SİGORTALI TAŞIMA

EŞYA PAKETLEME

BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Nakliyat faaliyeti önemli bir çalışmadır. Ev taşıma işlemleriniz teferruhatlı olup bu zaman diliminde sizlere yardımcı olmaktayız.

Büyükçekmece ev taşıma sektöründe firmamız Şentürk Nakliyat sizlere destek olarak öncelik ekspertiz hizmeti vermekte; gerekli bilgi aşılaması yapıldıktan sonra ev taşıma planı oluşturulmaktadır. Uzman ekipmanımız eşliğinde eşyalarınız standartın üzerinde ambalajlanıp, gereken eşyalarınız sökülerek aracımıza yüklenmektedir. Yeni adresinizde ambalajlanan eşyalarınız açılarak yerleştirilir; montajlanması gereken eşyalarınız montajlanarak marangoz hizmeti sağlanmış olmaktadır.

 

Büyükçekmece nakliyat firması olarak hizmetimizi kullanmak istiyorsanız ; iletişim kısmından yada yukarıdaki kısımda bulunan numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece ev taşıma
büyükçekmece yük taşıma.jpg

Büyükçekmece Ev Nakliyat

Büyükçekmece ev nakliyat firması olarak Büyükçekmece bölgesinde hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece bölgesindeki mahalle ve sanayi bölgelrindeki birçok firmada referansımız bulunmakta olup; nakliyat hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. 
Ambalajlama, marangoz hizmetimiz de bulunmaktadır. Ev taşıma hizmetimiz haricinde Büyükçekmece ofis taşıma ve Büyükçekmece asansörlü taşıma nakliye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Büyükçekmece Nakliye

Büyükçekmece nakliye firması olan Şentürk Nakliyat yükünüzün boyutu ve ağırlığına göre  araç belirlemekte ve faaliyetleri sorunsuz şekilde sürdürmektedir.

Büyükçekmece Nakliye Numaraları

Büyükçekmece nakliye numaramız       0542 205 24 32       nolu numaralarımızdan

 

7/24 haftanın hergünü ve saati arayabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece nakliye firmaları

Şentürk nakliyat İstanbul Büyükçekmece nakliye firmaları arasında öncü gelmektedir. A kalite hizmet anlayışıyla birçok firmada referansımız bulunan firmamızı iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece nakliye kamyonet

Nakliye için standart araçlarımız bulunmakta olup, standartın dışında yükün büyüklüğüne göre araç temini sağlanmaktadır. Büyükçekmece nakliye kamyonet ihtiyacınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Parça Eşya

Eşyatınızın boyutu ne olursa osun ya da ağırlığı ne olursa olsun biz bu işi önemseyerek yapmaktayız. Büyükçekmece parça eşya olarak mobilya takımı, buzdolabı, çamaşır makinası , bulaşık makinası , halı vb. eşyalarınızı ambalajladıktan sonra güvenlikle taşımasını yapmaktayız. Büyükçekmece parça eşya taşımacılığı için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Büyükçekmece Yük Taşıma

Büyükçekmece bölgesinde nakliye hizmeti olarak Büyükçekmece Yük Taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Mimarsinan ve Kamiloba mahallesi bölgesinde bulunan firmalarla süregelen çalışmalarımız sürmektedir. Nakliye bünyesinde de taşımacılığımız bulunmaktadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page