top of page

Ambarlı Gümrük Nakliyat

Ambarlı Gümrük Nakliye
Beylikdüzü Yakuplu Gümrük
Avcılar Ambarlı Gümrük
Ambarlı Gümrük Nakliyat

 Ambarlı Gümrük nakliyat fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542  205  24  32

BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU GÜMRÜK NAKLİYE

 Ambarlı Gümrük Nakliye

Ambarlı Limanı nakliye taşımacılığında uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.  Ambarlı limanı nakliye hizmetimiz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Ambarlı limanı nakliyat firması olarak gümrük firmalarına süregelen hizmetimiz ve referansımız bulunmaktadır.  Taşıması yapılcak nakliyatınız için arayıp fiyat alabilirsiniz. 15 seneyi aşkın süredir  profesyonel ekipmanımız ile birlikte Yakuplu limanı nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Yakuplu Gümrük Limanı Nakliye için uygun araçlarımız bulunmakta olup; İstanbul’un her noktasına ve şehir dışına taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

 

 Yakuplu Gümrük Limanı Nakliye

Yakuplu Gümrük nakliye firması olarak ofis eşyası, parça ev eşyası ve yük taşıma hizmeti sunmaktayız. Beylikdüzü yakuplu gümrük nakliye sektöründe uygun fiyatlarla kaliteli taşıma hizmeti veren firmamız güleryüzlü müşterileri referans edinmiş, 7/24 hizmet politikasıyla bizleri  0542 205 24 32  nolu telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.
 

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page