top of page

Hadımköy Ev Nakliye

 Hadımköy nakliye fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Arnavut İlçesine bağlı Hadımköy’de nüfusuna rağmen nakliye faaliyetlerimize önem verdiğimiz bir bölgedir. İstanbul Havalimanı’nın Arnavutköy ilçesine kurulması itibariyle yoğun bir taşınma söz konusu olup; Hadımköy nakliye işlerimiz kurumsal olarak devam etmektedir. Kurumsallığın gerektirdiği eğitimli personelimiz ve teknolojik araçlarımızla beraber hizmetimiz haftanın 7/24 saatlerinde yapılmaktadır. Uygun fiyatlarımız ile gülen müşteri referansımızla birlikte lider konumda bulunan Şentürk Nakliyat öncü firma konumundadır.

Taşınma öncesi nakliye planlaması yapılarak taşınacak gün, paketlenmesi gereken eşyalar ve eşya güvenliğini oluşturabilecek fikirlerle rahat taşınmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Eksper hizmetimizle detayları tarafımıza iletebilir, gönül rahatlığıyla kendinizi yormadan taşınabilirsiniz.

Nakliye Hadımköy işlemlerinizde eşyalarınızın boyutuna göre araçlarımız ve taşınacağınız kata kadar asansör hizmetimiz de bulunmaktadır.

hadımköy nakliye evden eve nakliyat.jpg

Hadımköy Nakliye Firmaları

Hadımköy nakliye firmaları arasında lider firmamız Şentürk Nakliyat eşyalarınızı güvenle taşımakta, sizlere rahat taşınmanın huzurunu sunmaktadır. Teknolojik araçlarımız ve deneyimli kadromuzla eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır. Sazlıbosna Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Hastane Mahallesi,Nakkaş Mahallesi, İzzettin Mahallesi gibi bölgeler yoğun çalıştığımız bölgelerdir.Birçok firmalar ve fabrikalarda referans kartımız bulunmaktadır.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat

Hadımköy Evden Eve Nakliyat sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle Hadımköy ’de hizmet veren Şentürk Nakliyat olarak evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat,  , eşya depolama, iş yeri ofis taşıma, villa nakliyeleri  gibi birçok nakliye hizmetini siz değerli müşterimize sunmaktayız. Uzman kadromuz ve teknolojik araçlarımızla sizlere hizmet vermeyi ilke edinen firmamız rahat rahat taşınmanızı sağlar, güvenli taşınmanın keyfine varırsınız.

Kaliteli taşınma hizmeti sunan Şentürk nakliyat öncelik taşınma planı oluşturur, taşınma takvimine uygun olarak eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve kurulumu hakkında eksper yapmaktayız. Taşınma günü öncesi eşyalarınızın cinsine göre paketleme sağlar, araca yükler, istenilen adrese güvenle taşımacılığını yapmaktayız.

Evden eve nakliyat Hadımköy hizmeti veren firmamız titizlikle eşyanızı taşımaktadır. Hadımköy ’de öncelik tercih edilen firmamız en iyi kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Hastane ve Ömerli gibi bölgelerde yoğun çalışmalarımız ve faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Eşyalarınızı güvenle taşınmasının adresi ve rahatlıkla taşınmanın keyfini bizlerle yapabilirsiniz.

Hadımköy evden eve nakliyat

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page