top of page

Beylikdüzü Ev Taşıma

 Beylikdüzü ev taşıma fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Beylikdüzü evden eve nakliyat sektöründe bulunan firmamız Şentürk Nakliyat, kurumsal taşımacılık ilkesiyle ve vizyonumuzla sizlere Beylikdüzü ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Peki evinizi taşırken hangi hizmetleri veriyoruz?

Beylikdüzü yerleşim olarak genellikle sitelerden oluşan yapılardan oluşmaktadır. Sitelerde çalışmalarımız genellikle yüksek katlı binalardan yapılmaktadır. Asansörlü taşımacılık söz konusu olup, 20. Katlara kadar hizmetimiz bulunmaktadır.

Taşımacılığın bir diğer hizmeti olan paketlemedir. Eşyalarınızı güvenle ambalajlama ve paketleme yaparak taşınması gereken adrese taşımaktayız.

Bir diğer hizmetimiz ise monteleme hizmetimizdir. Beylikdüzü ev taşıma firmaları arasında eşya monteleme ve de-monte hizmetimiz mevcuttur. Yemek masası, gardrop, ranza, koltuk vb. eşyalarınızı söküp paketledikten sonra taşındığınız noktada yerleştirdikten sonra kurulum tarafımızca yapılmaktadır.

beylikduzu2.jpg

Beylikdüzü evden eve taşımacılık sektöründeki firmamız Şentürk Nakliyat ; ileri teknoloji araçları ve profesyonel  ekibimizle hizmet vermekteyiz.  Beylikdüzü’nde verdiğimiz hizmetler doğrultusunda birçok mahalle, birçok sitede mutlu müşterilerimiz referans sağlamaktadır.

Beykent mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi,  Cumhuriyet Mah., Merkez Mah. vs. gibi mahallelerde bulunan sitelerde çok katlı bloklar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz de bulunmaktadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page