top of page

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık

 Büyükçekmece evden eve taşımacılık fiyatları için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

0542 205 24 32

Büyükçekmece evden eve taşımacılık sektörü öncü firması olan Şentürk Nakliyat firmamız; kurumsal ev taşımacılığına ev sahipliği yapmaktadır. Büyükçekmece’de Mimaroba, Mimarsinan,  Kamiloba , Sinanoba vs. bölgelerinde birçok kısımda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması arayan gülen müşterilerimizin referans olması açısından sağlıklı ambalaj ve güvenilir taşımacılık optimasyonu sağlanmaktadır.  Bu sebeple hassas ürünler ambalaja konulduktan sonra araç içerisinde battaniye takviyesi sağlanmaktadır. Ambalajlarımız ön ve arka kısım olmak üzere baloncukludur ve ürünü ambalajladıktan sonra  bantlama uygulanmaktadır.

Büyükçekmece evden eve taşıma.jpg

Büyükçekmece nakliyat sektöründe verdiğimiz hizmetler nelerdir peki ?

  • Büyükçekmece sahil bölgesi olması nedeniyle yazlık ev taşımacılığı ön plandadır. Yazlık taşımalarımız önem arz ettiği gibi de günümüzde sahil kesimlerine rağbet büyük oranda artmıştır. Paketleme işlemleri daha ön planda tutulmakta, araç içi battaniye işlemi yapılmaktadır.

  • Büyükçekmece’de verdiğimiz hizmetlerden biri de site yerleşimlerinin arttığı bölgelerde Büyükçekmece asansörlü taşımacılık hizmetidir. 22. Kata kadar asansörlü taşımacılık yapılmaktadır.

  • Şentürk Nakliyat olarak tarafımızdan öncelik sağlanan sigortalı evden eve nakliyat hizmetidir.

Taşınma öncesi belirlediğiniz plan dahilinde taşınacağınız firmadan öncelik sigortalı taşınmak istediğinizi beyan ediniz ki; sonrası eşyalarınızın zarar görmesi sonucu maddi kayıp yaşamamanızdır. Büyükçekmece sigortalı ev nakliyat kategorisi altında bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Büyükçekmece ev taşıma hizmetimiz için 7/24 bizlere ulaşabilir; Profesyonel ekipmanımız ve ileri teknolojik araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.
 

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Profesyonel ekipmanlarımız tarafından taşıncak eşyaların kontrolü sağlanarak gideceği gün/yer olarak planlama yapılır. Sizlerin tercih ettiği gün ve saat olarak randevu  belirlenir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eşya Kolileme & Paketleme

İsteğinize göre standart eşya paketlemesi yanı sıra özel paketleme isteyen eşyalarınız ( Tablo,vazo,heykel vb.) patpat malzeme/battaniye gibi özel sarım paketlemesi sağlanmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları yada cam eşyalarınız isteğinize göre paketleme ve kolileme yapılır yada nasıl paketlemeniz gerektiği şekilde bilgisi verilebilir.

 

 

Ücretsiz Sigortalama

Mutlu müşteri politikası ile yürütülen işlemlerimiz arasında sigortalama işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden , taşınıp kurulum sağlanana kadar geçen süreçte eşyalarınız güven içerisinde ve akılda soru işareti bırakmayacak şekilde taşınma işlemi sağlanmaktadır.

 

Ambalajlama / 3X Kat Koruma

İşimizin en önemli planlaması arasında yer alan işlemdir. Eşyalarınızı standart koruma haricinde eksik detay olarak gördüğümüz ambalajlamalarınızda da mutlu müşteri politikası ile ekstra işleme tabi tutmaktayız. Daha korunaklı ve daha güvenilir şekilde paketleme yapmaktayız.

 

 

Taşıma Hizmeti

Profesyonel ekipmanımız ihtiyaç duyması halinde asansör hizmetimiz beraberinde eşyalarınız güvenli bir şekilde eşyalarınız A noktasından  alınır B noktasına taşınır. Ve biz bu işlemi en güvenilir, korunaklı ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

 

 

Kurma & Yerleştirme Hizmeti

Eşyalarınız taşınma hizmeti sonrası isteğiniz doğrultusunda noktalarına yerleştirilir ve de mobilya, Tv ünitesi vb. eşyalarınızın kurulum aşamasını gerçekleştirmektedir. Bizler bu aşamadayken sizler kahvenizi yudumluyor, taşınmanın keyfini sürüyorsunuz.  :)

bottom of page